IerihoN32 рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Redmi Book Pro 15 (JYU4540CN), Замовлення №73861

Товар як і було вказано на сторінці був у наявності, ціна актуальна. Швидко зв'язалися, уточнили деталі що до софту. Одразу замовив гравіювання клавіш кирилицею. Все було зроблено і відправлено чітко в зазначені терміни. Дуже позитивний опит співпраці с цим магазином.
sashka8100 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Комп\'ютерне крісло для геймера HyperX BLAST CORE Black/Red, Замовлення №№ 2944815760

Замовив крісло в суботу, а в неділю ввечері вже доставили кур'єром Нової пошти з Києва в Полтаву. До того ж ціна була акційна як і вказано на сайті і безкоштовна доставка. Спрацювали дуже оперативно і без зайвих заморочок, навіть у вихідний.
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Андрій Ізбаш не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Focusrite Scarlett Solo 3th Gen

Замовив товар і тишина!
Helen_Yu не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Варильна поверхня комбінована Electrolux KDI641723K

Helen_Yu не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Варильна поверхня комбінована Electrolux KDI641723K

Іван рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Швабра з віджимом для підлоги Joybos Sponge Mop для підлоги, з двома губчастими насадками, 33 см, то, Замовлення №56738

Придбав бюджетну швабру з віджимом, якістю задоволений Окремо дякую за оперативність, замовлення отримав наступного дня!
Алексей Ковалевский не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Витяжний вентилятор Blauberg Eco Platinum 100

Алексей Ковалевский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Хотів купити: Витяжний вентилятор Blauberg Eco Platinum 100

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Магазин вимагає передоплату.
Відповідь представника «RECOND.UA»
Доброго дня. Вкажіть будь ласка номер Вашого замовлення або останні 4 цифри телефону з якого Ви телефонували.
VladB рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE85Q70C, Замовлення №2024/04/125

Обдзвонив багато магазинів, розповідають різну незрозумілу інформацію і піднімають ціни, в цьому магазині ціна відповідала вказаній на сайті. Привезли після замовлення на другий день, занесли в квартиру і за це не взяли додаткових коштів. Рекомендую!
bogdana.kuzmenko не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Nikon Z 14-30mm f/4 S (JMA705DA)