EDUARD SEMENKOV рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Система водяного охолодження GAMEMAX Iceburg 120 Infinity White (Iceburg 120 White infinity) , Замовлення № #1924246260

Slem1k рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ноутбук Acer Predator Helios 16 PH16-71-93FR (NH.QN3AA.001), Замовлення №7574

Приїхав на наступний день, приземний бонус подарували мишку
Олег Тхоровський рекомендує цей магазин

Купив: Автовоз військовий, Замовлення №223915038

ganchirus Dimka рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Обкладинка для електронної книги BeCover Обкладинка Ultra Slim Origami для Amazon Kindle 11th Gen. 2022 6" Black (708857), Замовлення №223623035

Очень доволен опытом покупок в этом интернет-магазине! Широкий ассортимент товаров, простой и удобный интерфейс сайта, быстрая доставка и отличное качество товаров. Особенно порадовала оперативная поддержка клиентов - все вопросы решались быстро и профессионально. Буду рекомендовать этот магазин друзьям и знакомым!
Василь Дмитрук не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Tecno POVA-5 LH7n 8/128GB Mecha Black (4894947000492), Замовлення №000798337

Продали телефон який був на вітрині під виглядом нового, при поверненні товару навідріз відмовились приймати аргументуючи що він був в користуванні( у мене в користуванні 2 години) а на вітрині невідомо скільки, повністю ігноруючи закон про права споживачів
Dmitriy Pavliuk рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №738037

Любимый магазин не подвел! Все, что нужно в наличии, большой выбор, проф обслуживание!
Євген Лисогора рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Гайкокрут Metabo DSSW 360, Зварювальний напівавтомат інверторний GTM MIG-200ES LED, Замовлення №не пам'ятаю

Ніночка рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №2401503

Інформація на сайті відповідає дійсностіі. Дуже зручне меню для вибору продукції. Гарний опис товарів, повноцінний і з всілякими нюансами та характеристиками. Ціну вказали вірну, Наявність і опис також.
Артем рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + Wireless Adapter for Windows (1VA-00002), Замовлення №164128

Я в захваті від великого вибору та якості обслуговування у цьому магазині. Привітний персонал завжди готовий прийти на допомогу. З впевненістю рекомендую це місце друзям і родині!
Віталій рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система AUX ASW/AS-H07FFR3DI, Замовлення №10017400

Дуже задоволений відвідуванням цього магазину! Великий асортимент техніки, привітний та допоможливий персонал. Вони дійсно знають свою справу. Рекомендую всім, хто шукає якісну техніку