Дмитрий Фролов рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Graphite (SM-A546BZKC), Замовлення №0000021219

Зефір рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №16362

Дуже швидке обслуговування, товар точно як в описі, все пройшло швидко і без проблем. рекомендую!
Лариса Лапочкина рекомендує цей магазин

Купив: Бойлер Хай-Терм Favorite 80 DRY Код товару: 00097367, Замовлення №80134

Дякую, товар отримала швидко, доставку сплатив відправник.
Vadym Nemchenko рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Комутатор некерований MS108G, Бездротовий маршрутизатор (роутер) Deco X60 1-Pack, Замовлення №7782

Можу рекомендувати магазин - замовлення було швидко опрацьовано і відправлено. Крім того мені вперше при замовленні онлайн і оплаті, зразу був висланий товарний чек
Дмитрий рекомендує цей магазин

Купив: Dominator_999, Замовлення №БТ0000015177

Завдання було не просте, але хлопці допомогли. Спасибі Олегу за консультацію, дуже виручив. Працює. Зараз сиджу і радію.
Скальп Антон рекомендує цей магазин

Купив: Фен-щітка BaByliss AS960E, Замовлення №11935

Хороший сервис, приятные консультанты! Удобное размещение, рекомендую
Zahurska рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Samsung Galaxy Book2 Pro (NP934XED-KB1US), Ноутбук Galaxy Book2 Pro (NP934XED-KB1US), Замовлення №БА-00067

Ноутбук має велику кількість переваг. Наразі у зв'язку з проблемами з електрикою дуже в пригоді те, що акумулятор відмінно тримає заряд. Усе це за дуже приємною ціною. Менеджер Сергій дуже компентний та комунікабельний.
Руслан Рябоконь рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Poco M5s 6/128GB Grey, Замовлення №16698

Nevelych рекомендує цей магазин

Купив: Висоторіз Master EA 7125s (41715), Замовлення №M313160

Замовляю вперше, дуже приємні та ввічливі менеджери, на сайті широкий асортимент товару, швидка відправка товару, якісна консультація та допомога у виборі) Все сподобалось, обов‘язково повернусь ще неодноразово!
Христина Геітан рекомендує цей магазин

Купив: Плойка для волосся C451E, Замовлення №3409

Репутація магазину не підкачала. Плойка доставлена вчасноі вже повноцінно виконує свою функцію. Іменинниця задоволена, а це саме головне. SmartMAG! ви як завжди на висоті!