Andrii Bashchii рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Blade Digital Display 20000 mAh PD 100W Black (PPDGL-01, PPBLD100-S, PPBL000201), Замовлення №943

Чудовий магазин. Дуже клієнтоорієнтований й реагує швидко на додаткові запитання щодо товару. Товар отримав дуже швидко за, що вдячний. Рекоиендую даний магазин!!!
SKYBOY рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Glacier Blue, Замовлення №98833

Відмінний магазин, хороші ціни. Швидко та якісно отримав своє замовлення. Рекомендую
Олексій рекомендує цей магазин

Купив: Батарея lifepo4 merlion, Замовлення №271633

Купив батарею для сигналізації, доставили без проблем,навіть раніше ніж заявлено на сайті.
Artem Gorbov рекомендує цей магазин

Купив: Msi katana B13VFK-813us, Замовлення №410784

Alexandr Solodkyi рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Активні тактичні наушники Howard Leight Impact Sport Electronic Earmuff, Оливковий, Активні навушники Walker's Razor Slim Patriotic Series з патчами, Оливковий (GWP-RSEMPAT-ODG), Замовлення №265

Легке оформлення, консультанти на звязку в телефонному режимі, відповіли на всі питання. Оплатив на сайті, мій заказ зібрали в той же день і наступного дня отримав на новій пошті замовлені 5 пар активних навушників. Ціни як для своїх. Доставка вийшла за рахунок магазину, бо замовлення більше 14 тис грн. Рекомендую!
Andrew Ashley рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 2020 256 ГБ Core M1 Space Gray, Замовлення №69605

купив свій перший мак. Відгук пишу вже з нього) Користуюсь вже дуже довго, ноут топ за свої гроші. В магазині дуже приємні ціни, буду ще звертатись до них
Саня Гузенко рекомендує цей магазин

Купив: Монітор iiyama G-MASTER Red Eagle G2470HSU-B1, Замовлення №3C9C4

Андрей Конев не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: БФП HP LaserJet M234sdw (6GX01F)

Категорично не рекомендую. Замовив товар, зробив часткову передоплату згідно умов і чекав. Через 1,5 тижні мені написали, що «постачальник відправив іншу модель» яка мене категорично не влаштовувала. Втратив дорогоцінний час, товар піднявся в ціні за цей час, вимушений купувати тепер дорожче.
Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Microsoft Surface Pro 9 i7 16 256GB Win 11 Graphite (QIL-00018), Замовлення №00000000З55

Моє замовлення 00000000З55, чек на 72500. Приїхало все вчасно, нарікань на продавця не маю
Саня Гузенко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Клавіатура Keychron C1 Wired 87 keys, Hot-Swap Gateron Switch RGB, Brown (C1H3_KEYCHRON), Замовлення №2928283796

Зв'язались швидко, відправили товар на наступний день. Всім задоволений