Jorge рекомендує цей магазин
9 березня 2012

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

9 березня 2012

Відповідь представника «REZINA.CC Шини та диски»
Спасибо большое за отзыв. Всегда рады помочь Вам.
Jorge рекомендує цей магазин

9 березня 2012

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару

Відповідь представника «Deshevshe.net.ua»
Добрый день ! Указывайте пожалуйста номер заказа, можно одного - по нему мы видим всю историю.
9 березня 2012

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Надежда, спасибо за отзыв. Позвольте извинится за доставленные неудобства, к сожалению у нас произошел кратковременный сбой и на данный момент мы работаем над этим. Надеемся, что при дальнейшем сотрудничестве Вы останьтесь полностью довольны нашей работой.

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

serg.zipa не рекомендує цей магазин
8 березня 2012

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

8 березня 2012

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: наявність, асортимент

В данном магазине скупился не однократно и все проходило гладко, были не большие задержки в время праздников. Один раз было так, что взял не тут модель модема, ошибся с кем не бывает, обратился в магазин мне по телефону сказали отнести на склад, после сдачи товара, мне через 3 дня приехала нужная модель:)

kataras рекомендує цей магазин