Вікторія Єгорова рекомендує цей магазин

Купив: Лецитин, Замовлення №3769970

Замовляла вітаміни з доставкою у потрібний магазин. Усе надійшло швидко, у термін.
Відповідь представника «Цифра»
Вікторіє, добрий день! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині ще! :)
Богдана Дарадуда рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №1042289945

Купляла павер банк Виконали все вчасно, товар відповідає. Задоволена
Відповідь представника «MTA.UA»
Богдана, дякуємо за відгук! Раді Вашим новим зверненням :)
Андрей Андрей рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор Power Bank Baseus Amblight 30000mAh 65W Black (PPLG000101), Замовлення №Замовлення № 3688550

Відповідь представника «STYLUS»
Андрію, вітаємо! Ми вдячні Вам за те, що обираєте нас! Раді старатись для Вас! :)
Данил не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Система зберігання енергії Must HBP18-3024, 125 Ач

Відповідь представника «НАВІТЕК»
Добрий день! Перечекайте поки ринок стабілізується і гарантую, що Ви зміните свою думку! За внутрішніми правилами час реакції на замовлення 10 хвилин! Але, на жаль, поточні два тижні час обробки значно збільшився. Тому що, коли енергетики ще З БЕРЕЗНЯ місяця ПОПЕРЕДЖАЛИ про подальшу ситуацію з енергопостачанням, люди нікуди не поспішали, а магазини продавали у збиток аби поплатити податки! Тепер звичайно винуваті інші...
Facilles Mm рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band M/L (MRE53), Замовлення №1042271505

Купував годинник на подарунок дружині, довго не міг обрати, продавці допомогли визначитись, швидко поклеїли захисну плівку, та гарно запакували, дуже задоволений сервісом, однозначно рекомендую цей магазин для покупок.
Відповідь представника «MTA.UA»
Спасибі Вам за коментар! Ви зробили крутий вибір, впевнені, що дружина оцінила подарунок :) Приємного користування!
Олександр Максимович не рекомендує цей магазин

Купив: Тонометр Omron 10 Series (BP7450), Замовлення №16442133

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Олексій рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №0000-043346

неодноразово купував у цьому магазині продукцію від Apple, завжди все було на високому рівні, товари якісні, ціни приємні.
alexanderkovpak не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: побутову хімію, дитячий шампунь

Олексій 15 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: КОМП\'ЮТЕР HERO_609 (RX 580, RYZEN 5 3600, 16 ГБ, SSD 240 ГБ), КОМПЛЕКТ (КЛАВІАТУРА, МИША, НАВУШНИКИ ТА КИЛИМ) GAMEPRO GAMESET 4IN1 (GS1252), МОНІТОР 23.8, Замовлення №ІПН: 3672400251

Працюють швидко, рекомендую
Відповідь представника «COMPX.UA»
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь
Volod_Tym рекомендує цей магазин

Купив: Hoco Power Bank 90000mAh J107 Super 22.5W Black, Замовлення №3775181

Чудовий магазин з гарним обслуговуванням, якісним товаром, приємними цінами та знижками. Повербанк працює надійно; зараз приглядаюсь до ноутубука. :)
Відповідь представника «Цифра»
Володимире, добрий день! Дякуємо за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас знову!