Oleksander Z-a рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №-

Все професійно, швидко. Менеджер також підібрав аксесуари, поклеїв скло. Дякую
VikTur рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/512GB Flowy Emerald, Замовлення №027428

Товар прийшов чудово, охайно запакований і в терміни які були обумовлені оператором. Магазин однозначно рекомендую.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, гарного користування!
Roman Rokitskyi не рекомендує цей магазин

Купив: Замовлення в Маудау, Замовлення №1001015994

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Жахливий сервіс!!! 2 тижні не можуть відправити замовлення. За весь час жодного дзвінка з магазину. Коли сам дзвониш тільки чуєш вибачення і те, що вони не можуть сказати коли відправлять. Не рекомендую!!! Особливо відзначу відділ контроля якості. Займаються шаблонними відписками і все.
Сергей Гавриленко рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/128GB Star Blue, Замовлення №A0001722

Xiaomi Redmi Note 12 Pro купував в цьому магазині, дуже задоволений, прийшов раніше.
Євгеній Воєвода рекомендує цей магазин

Купив: Sumdex 16, Замовлення №3753984

Моє замовлення #3753984. Замовляв наплічник Sumdex 16" PJN-304 BK (PJN-304BK). Ввічливі консультанти, швидка доставка до точки видачі. Все чудово.
Dj Stason не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Електросамокат Kugoo Kirin G2 Pro

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Roman55555 рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE50Q60C, Замовлення №228

Рекомендую , работают профессионалы!!! В субботу в 9 утра набрал , в 12 дня телевизор уже был у меня на руках , что можно добавить )))) Амазон в шоке от такой логистики ))) , спасибо магазину за Скорость , качество , и НЕРЕАЛЬНУЮ ЦЕНУ !!!!
Dj Stason рекомендує цей магазин

Купив: Електросамокат Kugoo Kirin G2 Pro, Замовлення №0001

Киров Саша рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 55", Замовлення №108155

Замовляв телевізор батькам, дуже швидко продавець зв'язався зі мною та оперативно відправив на Нову Пошту товар. Все сподобалось, рекомендую!
Полдень рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Жорсткий диск 2.5" SATA 500GB Toshiba (MQ01ABD050V) Refurbished, Замовлення №2531442