cpzaraki рекомендує цей магазин

Покупал БП - все быстро доставили, сделали даже скидку. Магазин понравился
sat не рекомендує цей магазин

Купив: Замовлення №120205

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Сделал заказ. За сутки ни слуху, ни духу. Позвонил - бросили трубку. Жаль время потерял, пришлось бежать в другой магазин и переплачивать на 30%. Хотя так подумал, даже не жалко переплатить, лишь бы не достались им.
Відповідь представника «Tehnotrade.com.ua»
вы не один, других найдем
7 лютого 2012

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару

Отличный интернет-магазин. Заказывала себе ноутбук. Грамотно помогли подобрать по параметрам. Доставили в тот же день. Осталась довольна и покупкой и обслуживанием.
apacherp не рекомендує цей магазин
7 лютого 2012

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «AKS.ua»
Добрый день, Анатолий. Вам не отказывали в возврате телефона. Был задан вопрос:" Могу ли я вернуть телефон?" Вам ответили: "Возврат телефона возможен в течении 14-ти дней, если телефон не был в эксплуатации и сохранен товарный вид". Это обычная процедура, и никаких проблем с возвратами не возникает. Эта информация указана у нас на сайте. Возможно Вы не правильно поняли менеджера. Сегодня к Вам пытались дозвониться, но Вы не отвечаете. Будем ожидать Вашего звонка, для выяснения ситуации. С ув. Администрация.
Max не рекомендує цей магазин
7 лютого 2012

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару

Хотів заказати монітор з доставкою додому, виявляєтся в них не можна перевірити товар дома на наявність дефектів, курєр підносить товар лише до підїзду, і перевірити товар на наявність битих пікселів і інших дефектів, клієнт не має змоги. Це його проблеми. І отім бігай по сервісних центрах.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Прийміть наші вибачення за доставлені незручності, а також дозвольте пояснити ситуацію, що склалася. Ми дуже цінуємо і поважаємо наших Клієнтів. У той же час ми поважаємо наших співробітників, тому з метою безпеки наших кур'єрів, ми, дійсно, доставляємо замовлення тільки до під'їзду. При отриманні замовлення в машині кур'єра Ви можете перевірити зовнішній вигляд і комплект поставки. Якщо при отриманні, Вами був виявлений дефект або з якихось причин товар Вам не підійшов, то Ви можете відмовитися від товару. Будь ласка, зверніть увагу, що протягом 14 днів після покупки Ви можете повернути або обміняти товар, в тому випадку, якщо збережені всі елементи упаковки і заводські маркування, товар не має слідів використання (сколів, подряпин). У разі необхідності більш детальної перевірки товару, ми можемо запропонувати Вам приїхати до нас в магазин і перевірити монітор на наявність битих пікселів і забрати замовлення самостійно Сподіваємося на Ваше розуміння і подальшу співпрацю!
maxsinitskiy рекомендує цей магазин

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Евгений, приносим извинения за доставленные неудобства. Мы уточним информацию и здесь опубликуем ответ.
7 лютого 2012

очень понравилось общение с менеджером + бесплатная доставка к двери!
Andrei_Rj рекомендує цей магазин
7 лютого 2012

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, повернення товару

Заказывал печь lg.Все доставили, открыли, показали, без проблем.Понравилась вежливость персонала. Рекомендую.