Данко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Праска з парою Braun TexStyle 3 SI 3054 GY, Замовлення №3708352

Купили нещодавно праску, подобається, зручно тримати і добре ковзає, гарно прасує, відпарює складки. Ціна і якість мають гарне співвідношення. Користуюсь два тижні поки що нарікань немає. В магазині все швидко і зручно.
Дрозд Веня рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Чохол Apple Silicone Case Black, Скло 5D forbiphonen12/12 Pro Black, Адаптер 5W Copy, Кабель Lightning Apple Lightning to USB Cable 1m (MD818), Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue (MGDF3), Замовлення №3288

Великий асортимент, якісна консультація по товару. Продавці висококваліфіковані і товар у чудовому стані! Рекомендую!)
Иван Белозерцов не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Замовлення №I5zdtvx

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Конечно у этого магазина будут такие отзывы хорошие, если хотлайн удаляет плохие. Опубликовал негативный отзыв как Foroom меня обманул, пришло сообщение от хотлайн что мой отзыв опубликован, захожу а его нет! Видно они в доле
Joesco рекомендує цей магазин

Купив: Tigar Cargo Speed Evo 205/65 R16C 107/105T, Замовлення №3251

Хороший магазин гуми.
T рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Акумуляторний блок LiFePO4 48В 100Aч 5120Втч LFP51100, Замовлення №№ #1924250752

Yana Sergeevna рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Aser , Замовлення №00000026117

Приятные цены, большой ассртимент техники, быстрая доставка, приятный персонал. По рейтингам - один из лучших в Одессе. Поэтому, магазин рекомендую ! )
Оленка2000 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №3527541

Andrii410 не рекомендує цей магазин

Купив: Міжкімнатні двері карфад, Двері міжкімнатні , Замовлення №Не пам'ятаю

Купив двері було два прохання щоб це були двері фірми карфад та затягнуті плівкою, а не папером. Прийшов в магазин вибрав двері привезли все як домовилися от тільки замість плівки двері ламіновані папером, хоча я просив і наполягав на плівці. Не раджу цей магазин обманюють.
Yuriy Negrey не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: остеоспермум "white whirls"

якщо написано в наявності чи готово до відправлення це ви маєте почекати дня 3-4, потім ще пару днів, потім ще, ну ви зрозуміли невідомо коли, схоже на який ло...трон
Андрей Козак рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Michelin Anakee Adventure 120/70 R17 58V TL/TT F Michelin Anakee Adventure 160/60 R17 69V R TL/TT , Замовлення №31150