Денис Г. рекомендує цей магазин

Купив: Міні парник теплиця Garden Line 180х140х94 см Білий, Замовлення №215512

Тепличка супер, легко збирається. Каркас металевий. Зв'язалися та відправили швидко. Була помилка в комплектації від виробника, але магазин оперативно вирішив проблему, виславши потрібну деталь.
Life with Vlad рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: SSD диск SanDisk Extreme Portable V2 1TB USB 3.2 Type-C (SDSSDE61-1T00-G25) External, Замовлення №20450914085771

Замовив SSD диск ввечорі, зразу написали з магазину, підтвердив замовлення і вже в цей вечір була відправка! Забрав у наступний день! Дуже вдячний за швидкість. І задоволений що не треба було робити передоплату. Також плюсом було те що у коробці лежав гарантійний талон від магазину. Магазин рекомендую!
Юрій не рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор RZTK PcCooler FS-120, Замовлення №799 196 664

Did Maxno рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Mikrotik CCR2116-12G-4S+, Комутатор керований рівня 3 Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM, Замовлення №1924239053

Володимир Піцун рекомендує цей магазин

Купив: Ножиці акумуляторні Makita UM110DWYX, Замовлення №замовлення m319479

Відчутно нижчі ціни, ніж в інших магазинах. Оформили та відправили швидко. Також чудові консультанти: детально все пояснили. Дуже задоволений
Alex3598 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Погружний насос для брудної води AL-KO Drain 7500 Classic, Замовлення №tm103159

Швидко, точно, ввічливо.
Ирина Амелина рекомендує цей магазин

Купив: Блендер заглибний Braun MQ9195XLI, Замовлення №85967

Благодарю магазин в лице его менеджеров! Все состоялось четко,оперативно! Коммуникация продавец - покупатель тоже отличная! Магазин однозначно советую!
keglya не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Продовольственные и непродовольственные товары, алкоголь, Замовлення №1000989311

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Анна25 рекомендує цей магазин

Купив: Microsoft Surface Laptop 5 13.5, Замовлення №00000000022

Замовлення отримала в повному обсязі, все що очіківала. Була деяка затримка з відправкою, але менеджер був постійно на звязку і на підтримці, та й в наш час така затримка не є суттєвою. В цілому я співпрацею задоволена і магазин можу рекомендувати. Номер мого замовлення 00000000022, а купувала яMicrosoft Surface Laptop 5 13.5.
Oksi3 рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Пароочисник Esperanza EHS001 Storm, Замовлення №3732182

Давно хотіли купити пароочисник, вибір відразу впав на даний магазин, не пошкодували шо тут замовили, якість дійсно дуже класна, швидко доставили, привітний персонал. Сміливо рекомендую.
Відповідь представника «Цифра»
Дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.