Ніка Задорожна рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична WMHE106U, Замовлення №82926

Все дуже швидко та якісно. Пральна машина приїхала вчасно
Serhio111 рекомендує цей магазин

Купив: Точилка для ножів Huohou Mini Sharpener (HU0066), Замовлення №453529

Супер!
Анна Скородинская рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Galaxy S24+ 12/512GB Marble Grey (SM-S926BZAG), Замовлення №631627

Доставка швидше, ніж обіцяли! Консультант у пункті видачі - чуйний, професійний та клієнтоорієнтовний? . Рекомендую цей магазин)))
Bulkarr рекомендує цей магазин

Купив: Набір склянок Luminarc Sterling 6х300 мл (N0755), Замовлення №66727337

Не в перший раз роблю покупку в цьому магазині. Ціна була найнижча у порівнянні з конкурентами. Доставили своєчасно.
Niko67 не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний 30 SPR-V Sprint

Шахрайська контора.Два дні морочили голову з доставкою,потім вияснилось,щотовар пошкоджений.Цілий день морочили голову з поверненням коштів,тепер заблокували мій номер.Завтра йду писати заяву до поліції.Товар до цих пір на сайті "в наявності".
Євген Київ рекомендує цей магазин

Купив: Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S09FTXF2-NG, Замовлення №200004500

Дуже оперативно і відповідально. Зробили велику знижку. Рекомендую!
Viacheslav56 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Портативна ігрова приставка ROG Ally 2023 512 GB (RC71L-NH001W/90NV0GY1-M00550), Замовлення №875

Все дуже сподобалося (відповідність ціни, оперативність відправки, проконсультували на вищому рівні). Рекомендую даний магазин. Буду купувати й надалі у даного постачальника.
Vadim Vadim не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Настольная плита Sencor SCP 4201GY

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Еxe.ua не рекомендую! Общался 2 раза с разными менеджерами и оба подтвердили возможность оформление товара через Приват24 «Оплата частями». Выслали реквизиты для оплаты на полную сумму! Уже на третий разна был ответ – «В нас непередбачена оплата частинами». Магазин – лохотрон!
Stanislav Steshenko рекомендує цей магазин

Купив: Samsung Galaxy Tab S9 12/256GB Wi-Fi Graphite, Замовлення №4722

Минулого тижня замовив в цьому магазині планшет для сина. Попросив, щоб доставили після 19 кур'єром. Привезли десь в 19-30 та погодились ще почекати, бо я запізнювався. Усе гуд, планшет був запакований. Син дуже радий. Дякую за оперативність. До речі, ціна була теж найнижча, що знайшов в інтернеті
Марина Ткачук рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Mi TV A2 43", Замовлення №2401128