Николай рекомендує цей магазин

Купив: Gustard R26, Замовлення №182548

Купляв в магазині вперше, але думаю що не останній раз. Магазин чудовий.
Сергей Белоусов рекомендує цей магазин

Купив: Викрутка акумулятора YATO з набором біт, Замовлення №#27.03.2024

швидко зв'язались, надали невелику знижку як військовому. Дякую!
Александр Семочко не рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція Explorer 300 Plus (21-0001-000010), Замовлення №50860125

Владимир Шкаран рекомендує цей магазин

Купив: Xtech, Замовлення №128

Замовляв пилесос робот dreame 9 pro.ціна найнижча по Україні ,замовлення виконали миттєво,приїхало через день за товар нічого сказати не можу,поки не користувався,стоїть заряджається,але сервіс магазину супер.швидко зателефонували і відправили ,ціна такая сама як у хотлайн оголошенні.гарних продажів магазину.
Відповідь представника «Xtech»
Дякуємо за замовлення, та окрема подяка, що знайшли хвилинку залишити відгук. Звертайтесь ще!
Diana45633 рекомендує цей магазин

Купив: Кофемашина Philips Series 2200 EP2235-40, Замовлення № 13032024

В цьому магазині купую вже не вперше, тому цього разу вирішила написати відгук. Як і минулого разу, через сайт я лише робила бронювання товару (в цей раз кавомашини), відправку замовлення зробили через 2 дні новою поштою. Я думаю, що ще не раз повернуся до цього магазину і він ще не раз порадує мене своїм сервісом.
Таисия Сухина рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук 15s-eq2053ua Silver (4A7N8EA), Замовлення №710215

Відчутно, що у КиївМаг слідкують за комфортом клієнта. Перед доставкою зателефонував курьєр, уточнював чи готова я отримати пакунок. Купувала у магазині ноутбук Lenovo . Все гаразд.
Виталий Гусаков рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Електрогриль притискний OptiGrill Elite XL GC760D30, Кавомашина автоматична GranAroma Deluxe (SM6685/00), Замовлення №84413

Магазин с хорошим обслуживанием и приятными ценами на товар! Рекомендую к сотрудничеству.
Татьяна Заросинская рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Blackview Tab, Замовлення №800033267

Придбала планшет, відправили, як і обіцяли. Запакували добре, все прийшло в цілості.
Vadim777 рекомендує цей магазин

Купив: Кавомашина автоматична EP3246/70, Замовлення №23032024

Повністю задоволений покупкою. Саме те, на що я розраховував.
Юлия Кошиц рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Quest 3 128GB, Замовлення №12553