Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 8 GB DDR4 3200 MHz (CT8G4DFRA32A)

Всього пропозицій: 53
ціни: 739 1 275 грн
Характеристики
Пам'ять для настільних комп'ютерів 8 ГБ DDR4 3200 МГцШтатні таймінги: CL22Робоча напруга: 1,2 B ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
всі (5)
відгуки (5)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Провірений бренд, який можна купляти без роздумів
Не сподобалося: Немає
Досвід використання: кілька тижнів
Відразу запрацювала на частоті "3200", на дешевій мат.платі "а520". Однозначно рекомендую до покупки, як безпроблемну память.
Фото Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 8 GB DDR4 3200 MHz (CT8G4DFRA32A) від користувача Ruloff
Оцінка товара
Сподобалось: Чудова стабільна недорога холодна пам'ять, яка ще й трохи "гониться". І без радіаторів та підсвіток
Не сподобалося: На 3200 таймінги вдалось опустити тільки до 20-19-19-45, нижче починалась нестабільна робота
Досвід використання: рік і більше
Робочий ПК (офісні задачі і інколи рендер в Вегасі в 1080 і 4К), Ryzen 5 Pro 4650G та Asus Prime B450M-K - на штатних частотах 3200 і стандартній напрузі чудово працює з таймінгами 20-19-19-45. Пам'ять (чіпи) тут Micron
Оцінка товара
Сподобалось: Хорошая бюджетная память от именитого бренда. За эту цену неплохая покупка за адекватную цену.
Не сподобалося: Хотелось бы наличие радиатора, но если не повышать частоту как в моём случаи, а покупалась она для офисного ПК - думаю в нём нет необходимости.
Досвід використання: кілька тижнів
На материнской плате MSI PRO H510M-B с процессором Intel Core i3 10105 - работает отлично. Все стресс тесты проходит не зависимо от их продолжительности. Для бюджетного ПК думаю не плохой выбор.
Фото Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 8 GB DDR4 3200 MHz (CT8G4DFRA32A) від користувача Romanoff
Коментарі (1)
1 вересня 2023 р., 16:54
Andy
"хотелось бы наличие радиатора" - это из разряда: "везде есть, а тут нет, и поэтому я тоже хочу"
Відповісти
Сподобалось: Бере високі частоти, ціна
Не сподобалося: немає
Досвід використання: кілька місяців
Брав 2 планки у конфіг з Ryzen 5 3600 та материнкою Asrock b550m Phantom Gaming 4, завелася на частоті 4200 при напрузі 1.5V
Сподобалось: цена
Не сподобалося: -
Досвід використання: кілька годин
с Ryzen 2200G на "Prime B450M-A" заработало без шаманств, на 3200MHz подымал частоту памяти - testmem86+ прошёл без ошибок, но на постоянку вернул "родные" для камня 2933
Фото Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 8 GB DDR4 3200 MHz (CT8G4DFRA32A) від користувача 339